ALIEJAI IR SVIESTAI
Natūralūs aliejai turbūt seniausios žmonijai žinomos ir vertinamos priemonės, skirtos gydyti probleminei odai, opoms, nudegimams ir žaizdoms. Šiandien kosmetiniai aliejai tapo taip pat neatsiejama natūralios kosmetikos dalimi. Stengiamės atrinkti ir čia sudėti tik pačius vertingiausius ir geriausius, tiesiai iš gamtos paimtus, aliejus.

ALIEJAI IR SVIESTAI Yra 14 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų
 • 3,90 € Yra sandėlyje

  Avokadų aliejus (lot. Persea Gratissima) turtingas vitaminais A, B1, B2, D, E ir riebiosiomis rūgštimis. Minkština, drėkina odą, todėl ypač rekomenduojamas sausai, probleminei odai. Puiki priemonė raukšlių prevencijai – stabdo odos senėjimą.

  3,90 €
  Yra sandėlyje
 • 3,40 € Yra sandėlyje

  Ekologiškas, natūralus dygminų aliejus (lot. Carthamus tinctorius) turtingas kalciu, fosforu, geležimi, Omega-3 ir Omega-6 rūgštimis, vitaminais B1, B2, B3 ir E. Pasižymi regeneracinėmis, odą drėkinančiomis savybėmis, išsaugo odos elastingumą, sugrąžina drėgmę, maitina sausą odą.

  3,40 €
  Yra sandėlyje
 • 2,90 € Yra sandėlyje

  Natūralus augalinis glicerinas (lot. Glycerine) yra neutralus, saldaus skonio, bespalvis, tirštas skystis,  tirpus vandenyje ir alkoholyje, pagamintas iš palmių aliejaus. Naudingas dėl savo minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių, padeda išlaikyti drėgmę odoje.

  2,90 €
  Yra sandėlyje
 • 3,20 € Yra sandėlyje

  Kakavos sviestas (Theobroma cacao) turtingas vitaminais ir mineralais, pasižymi puikiomis odos drėkinimo, minkštinimo ir antioksidacinėmis savybėmis, padedaišvengti ankstyvo odos senėjimo.

  3,20 €
  Yra sandėlyje
 • 19,00 € Yra sandėlyje
 • 14,90 € Yra sandėlyje

  Kakavos sviestas (bot. Theobroma cacao) yra kietoki gelsvos spalvos riebalai, išgaunami šalto spaudimo būdu iš kakavos pupelių, todėl sviestas skleidžia nepaprastai švelnų šokolado aromatą. Kakavos sviestas yra puikus ingredientas kosmetikos priemonėse, ypatingai kūno losjonuose ir lūpų balzamuose.

  14,90 €
  Yra sandėlyje
 • 4,90 € Yra sandėlyje

  Ekologiškas, grynas, nerafinuotas kokosų aliejus (Cocos Nucifera) laikomas vienas geriausių natūralių sudedamųjų bet kokios kūno priežiūros priemonės dalių. Tai puikus odos minkštintojas, padedantis išvengti odos senėjimo ir raukšlių atsiradimo.

  4,90 €
  Yra sandėlyje
 • 5,90 € Yra sandėlyje

  Rafinuotas kokosų aliejus (Cocos Nucifera) išgaunamas mechaninio spaudimo būdu iš šviežių kokosų riešutų minkštimo – kopros. Neutralaus kvapo bei skonio. Tinka maistui, muilo ir kosmetikos gamybai.

  5,90 €
  Yra sandėlyje
 • 3,60 € Yra sandėlyje

  Saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus amygdalus var. dulcis) pasižymi ypatingomis odos minkštinimo bei drėkinimo savybėmis, padeda nuraminti sudirgintą odą, malšina uždegimus, todėl  rekomenduojamas išsausėjusiai, vaikų odai.

  3,60 €
  Yra sandėlyje
 • 3,90 € Yra sandėlyje

  Indinio nimbamedžio aliejus (lot. Azadirachta Indica) atkuria odos drėgmę ir elastingumą, kartu dezinfekuodamas ir gydydamas odą. Stiprus priešvirusinis, antibakterinis, priešgrybelinis preparatas.

  3,90 €
  Yra sandėlyje
 • 18,90 € Yra sandėlyje

  Ricinos aliejus (lot. Ricinus communis) išgaunamas iš paprastojo ricinmedžio, augančio Afrikoje. Veikia kaip apsauginis barjeras nuo pavojingo aplinkos poveikio odai.

  18,90 €
  Yra sandėlyje
 • 2,90 € Yra sandėlyje

  Ricinos aliejus (lot. Ricinus communis) naudojamas veido odos, antakių, blakstienų, plaukų priežiūrai. Veikia kaip apsauginis barjeras nuo pavojingo aplinkos poveikio odai: puikiai mažina smulkias raukšleles, maitina, minkština odą.

  2,90 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 14 dalykų