KAIP PIRKTI?

 

Pirkti prekes el. parduotuvėje WWW.MUILOVIRTUVE.LT iš tiesų labai paprasta. Taigi:

1. Naršykite ir skaitykite pagrindinio meniu kategorijose (pvz., "Ekologiški ir natūralūs aliejai" ir t.t.). Išsamesnį kiekvieno produkto aprašymą rasite paspaudę mygtuką "SMULKIAU".

2. Patikusias prekes susidėkite į prekių "KREPŠELĮ" spausdami prie kiekvienos prekės mygtuką "Į KREPŠELĮ".

3. Susidėję į "KREPŠELĮ" visas patikusias prekes, dešinėje puslapio pusėje spauskite "KREPŠELIS". Atsivėrus "KREPŠELIO" langui, matysite visą savo "KREPŠELIO TURINĮ": pasirinktas prekes, jų kainas, kiekį, pristatymo mokestį, bendrą mokėjimo sumą ir informaciją, kiek Jums trūskta iki nemokamo prekių pristatymo. Čia galėsite peržiūrėti savo pasirinktas prekes, redaguoti jų kiekį, pašalinti jau pasirinktas prekes (prekes pašalinsite spausdami raudoną "X" mygtuką "ŠALINTI") arba pridėti naujų (naujas prekes pridėsite spausdami mygtuką "TĘSTI APSIPIRKIMĄ" – sistema jus grąžins į pragrindinio meniu kategorijas).

4. Jei turite nuolaidos kuponą, įveskite jį laukelyje "NUOLAIDŲ KUPONAI" ir paspauskite "PRIDĖTI". Tuomet spauskite mygtuką "SEKANTIS".

5. Atsidarius registracijos langui "PRISIJUNGTI" priregistruokite savo paskyrą. Norint pirkti svetainėje MUILO VIRTUVĖ, prisiregistruoti būtina. Susikūrę savo paskyrą sutaupysite savo laiko ir ateityje galėsite apsipirkti greičiau, žinosite užsakymų statusą ir seksite savo užsakymų istoriją. Taigi, laukelyje "REGISTRUOTIS", įveskite savo el. pašto adresą. Atsivėrusiame lange suveskite savo asmeninius duomenis, adresą, telefoną (ši informacija bus naudojama tik pristatymo tikslais ir neperduodama jokioms trečiosioms šalims), vartotojo vardą ir slaptažodį (su jais nuo šiol galėsite prisijungti prie MUILO VIRTUVĖ svetainės. Jei svetaine naudojatės jau ne pirmą kartą ir esate prisiregistravęs, tuomet laukelyje „PRISIJUNKTI“ suveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

6. Atsivėrusiame lange "ADRESAI" matysite prekių pristatymo adresą ir savo adresą. Prekių pristatymo adresas automatiškai parenkamas toks, kokį nurodėte registruodamiesi, jei norite jį pakeisti spauskite mygtuką "PRIDĖTI NAUJĄ" ir suveskite naują adresą. Šiame lange galite palikti žinutę, jei vykdant užsakymą į kažką reikėtų atkreipti dėmesį. Spauskite "TOLIAU".

7. Atsidariusiame informaciniame lange "PRISTATYMAS", persiskaitykite ir susipažinkite su  "PASLAUGOS SĄLYGOMIS IR TEIKIMO TAISYKLĖMIS" (paspaudę mygtuką "SKAITYTI", galėsite susipažinti su "PREKIŲ PIRKIMO TAISYKLĖMIS"). Susipažinę su taisyklėmis, pažymėkite varnele prie „Aš sutinku su paslaugos teikimo sąlygomis ir jų laikysiuos besąlygiškai“ (nors skamba, kaip įžadai, neišsigąskite jų :) – pažymėti varnelę būtina, kad galėtumėte tęsti apsipirkimą). Tame pačiame lange "PASIRINKITE PRISTATYMO METODĄ". Jei esate iš kito miesto nei Panevėžys, rinkitės "VEŽĖJĄ" AB "Lietuvos paštas" (siuntą gausite Jūsų siuntimo adresui priklausančiame pašto skyriuje). Prekių atsiėmimas susitikimo metu (nemokamas), įmanomas tik Panevėžio mieste (tokiu atveju gavę užsakymą, susisieksime su Jumis dėl siuntinio atsiėmimo). Pasirinkę pristatymo būdą, spauskite "TOLIAU".

8. Atsivėrusiame lange "MOKĖJIMAS",  Pasirinkite pageidaujamą apmokėjimo būdą: "MOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU" arba "MOKĖTI GRYNAIS ATSIIMANT PREKES". Jei esate iš kito miesto nei Panevėžys, atsiskaityti galite tik bankiniu pavedimu (spauskite ant ikonėlės "MOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU"). Atsiimant prekes Panevėžio mieste, spauskite ikonėlę "MOKĖTI GRYNAIS ATSIIMANT PREKES".

9. Paspaudę ikonėlę "MOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU", gausite trumpą Jūsų užsakymo suvestinę. Peržiūrėkite ir spauskite "PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ". Jūsų užsakymas užbaigtas. Patvirtinus užsakymą, elektroniniu paštu gausite užsakymą patvirtinantį laišką. Dabar Jums tereikia atlikti bankinį pavedimą ("UŽSAKYMO PATVIRTINIMO" lange matysite rekvizitus). Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus bankinį apmokėjimą.

10. Pasirinkę "MOKĖTI GRYNAIS ATSIIMANT PREKES", taip pat gausite trumpą užsakymo suvestinę. Peržiūrėję ją spauskite "PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ". Patvirtinus užsakymą, elektroniniu paštu gausite užsakymą patvirtinantį laišką. Netrukus su Jumis susisieksime dėl prekių atsiėmimo.

Štai ir viskas :)! 


PREKIŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

 

1. Bendrosios nuostatos.

1.1. Šios prekių pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims juridiškai privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.muilovirtuve.lt.

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjui apsiperkant elektroninėje parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

 

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas.

2.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs „Prekių krepšelį“, nurodęs vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma elektroninėje parduotuvėje.

 

3. Asmens duomenų tvarkymas ir apsauga.

3.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, turi užsiregistruoti atitinkamuose Pardavėjo elektroninės parduotuvės pateikiamuose informacijos laukuose nurodydamas būtinus tinkamam prekių užsakymo vykdymui Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

3.2. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 3.1. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

3.3. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

4. Pirkėjo teisės ir pareigos.

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje šių Taisyklių ir kitose šios elektroninės parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.

4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties su elektronine parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai prekės negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (žr. informaciją: http://www.vartotojucentras.lt, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“, 18 punktą.).

4.3. Taisyklių 4.2. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė atitinka 9.3 punkto sąlygas.

4.4. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

4.5. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
4.6. Pirkėjas įsipareigoja saugoti ir neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

4.7. Pirkėjas, naudodamasis elektronine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo-pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

 

5. Pardavėjo teisės ir pareigos.

5.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5.2. Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve, arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją, jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo elektroninės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus.

5.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą elektroninės parduotuvės registracijos formoje.

5.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu, per sutartą pristatymo laikotarpį.

5.5. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui jos atsisakius, grąžinti sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jei pirkėjas buvo atlikęs išankstinį užsakymą.

 

6. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.

6.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs „Prekių krepšelį“, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ ir gauna Pardavėjo pranešimą Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas priimtas.

6.2. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos litais, įskaitant PVM.

6.3. Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes šiais būdais:

6.3.1. naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema.

6.3.2. naudojantis banko pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į elektroninės parduotuvės banko sąskaitą.

6.3.3. grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu – Pirkėjas už prekes sumoka jų perdavimo-priėmimo metu.

6.4. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

6.5. Pirkėjui neapmokėjus užsakymo per 3 (tris) darbo dienas, užsakymas yra anuliuojamas.

 

7. Prekių pristatymas.

7.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

7.2. Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).

7.3. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo atsiskaityti su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu už prekes, jei nebuvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

7.4. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju ar jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.

7.5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

7.6. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes 1-3 9vienos-trijų) darbo dienų laikotarpyje. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

7.7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos/pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

7.8. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

 

8. Prekių kokybė ir garantijos.

8.1. Kiekvienos elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės duomenys bendrai nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme arba ant prekės pakuotės.

8.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

8.3. Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose arba ant pakuotės.

8.4. Pardavėjui tam tikroms prekių rūšims nesuteikus kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

 

9. Prekių grąžinimas ir keitimas.

9.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus. Pinigai už grąžintas prekes pervedami tik į Pirkėjo banko sąskaitą.

9.2. Norėdamas grąžinti prekę (-es) remiantis Taisyklių 9.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

9.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

9.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

9.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

9.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

9.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

9.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

9.3.6. kokybiškų prekių grąžinimas vyksta Pirkėjo lėšomis.

9.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 9.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis/tinkamomis prekėmis.

9.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

 

10. Pirkėjo ir Pardavėjo atsakomybė.

10.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už Pirkėjo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

10.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia elektronine parduotuve.

10.3. Užsiregistravęs Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų perdavimą tretiesiems asmenims. Jei elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie elektroninės parduotuvės naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.

10.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir Pirkėjo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

10.5. Jei Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų elektroninius tinklalapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

10.6. Atsiradus žalai, kaltoji Šalis atlygina kitai Šaliai tiesioginius nuostolius.

 

11. Rinkodara ir informacija.

11.1. Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti elektroninėje parduotuvėje įvairias akcijas.

11.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja tik į priekį, t.y. nuo jų atlikimo momento.

11.3. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
11.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo elektroninės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais kontaktais.

11.5. Pardavėjas neatsako, jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų.

 

12. Baigiamosios nuostatos.

12.1. Šios prekių pirkimo-pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
12.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.