MOLIAI
Kosmetiniai moliai, turtingi mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, jau šimtmečius naudojami kaip natūrali kosmetikos priemonė. Jie puikiai valo odą, absorbuoja riebalų perteklių, pašalina odos pleiskanojimą, sudirgimą, paraudimą, padeda pašalinti negyvos oos ląsteles, pagerina kraujo apytaką į odą, išvalo poras ir suteikia odai sveiką spin...
Kosmetiniai moliai, turtingi mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, jau šimtmečius naudojami kaip natūrali kosmetikos priemonė. Jie puikiai valo odą, absorbuoja riebalų perteklių, pašalina odos pleiskanojimą, sudirgimą, paraudimą, padeda pašalinti negyvos oos ląsteles, pagerina kraujo apytaką į odą, išvalo poras ir suteikia odai sveiką spindesį. Kosmetiniai moliai naudojami veido ir kūno kaukėse, losjonuose, kremuose, muiluose (kaip natūralus dažiklis).
Plačiau

MOLIAI Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
 • 2,20 € Yra sandėlyje

  Baltasis molis (angl. kaolin clay) veikia švelniai, gaivina, ramina odą,. Puikiai tinka žmonėms, turintiems sausą ir jautrią odą. Sutraukia poras, greitina žaizdelių gijimą, šalina uždegiminį procesą, tonizuoja.

  2,20 €
  Yra sandėlyje
 • 9,90 € Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Gasulo (rasulo) molis išgaunamas derlinguose Atlaso kalnuose Maroke. Iš kitų molių išsiskiria savo švelnumu. Jame gausu mineralų: silicio, kalio bei magnio.

  1,90 €
  Yra sandėlyje
 • 8,70 € Yra sandėlyje

  Geltonasis molis (Illite) tinka visiems odos tipams, bet labiausiai rekomenduojamas normaliai, riebiai, mišriai ir brandžiai odai prižiūrėti.

  8,70 €
  Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Geltonasis molis (Illite) tinka visiems odos tipams, bet labiausiai rekomenduojamas normaliai, riebiai ir mišriai odaia prižiūrėti. Turtingas mineralų ir mikroelementų. Švelniai stimuliuoja, atgaivina, tonizuoja ir pagyvina odą.

  1,90 €
  Yra sandėlyje
 • 7,90 € Yra sandėlyje

  Raudonasis molis (angl. red clay)  tinkamas jautriai, sausai, riebiai, mišriai, su išsiplėtusiais kapiliarais odai, gydant inkštirus ir spuogus. Švelniai išvalo odą, veikia raminančiai ir detoksikuojančiai, sutraukia poras, lygina, skaistina odą.

  7,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Raudonasis molis (angl. red clay) tinkamas jautriai, riebiai ir mišriai odai su išsiplėtusiais kapiliarais, gydant inkštirus ir spuogus. Švelniai išvalo odą, veikia raminančiai, skaistina odą.

  1,90 €
  Yra sandėlyje
 • 7,50 € Yra sandėlyje

  Rausvasis molis yra raudonojo ir baltojo molio mišinys. Jis ramina jautrią ir susierzinusią odą, atkuria veido spindesį.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
 • 2,20 € Yra sandėlyje

  Iš Provansų karjerų atkeliavęs ir saulėje džiovintas smulkusis rožinio molio mišinys, išsaugojęs gerąsias mineralų savybes, ypatingai rekomenduojamas jautriai odai.

  2,20 €
  Yra sandėlyje
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Violetinis molis gaunamas malant skirtingos rūšies molius ir mineralinius pigmentus. Turtingas silicio dioksidu, kaolinitu bei trupučio mineralinių druskų. 

  4,50 €
  Yra sandėlyje
 • 13,90 € Yra sandėlyje

  Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir absorbcinių savybių. 

  13,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir absorbcinių savybių. Giliai valo odą, sugerdamas riebalų perteklių, o išsausėjusias vietas sudrėkindamas. Puikiai tinka mišriai, riebiai odai.

  1,90 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų