MOLIAI
Kosmetiniai moliai, turtingi mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, jau šimtmečius naudojami kaip natūrali kosmetikos priemonė. Jie puikiai valo odą, absorbuoja riebalų perteklių, pašalina odos pleiskanojimą, sudirgimą, paraudimą, padeda pašalinti negyvos oos ląsteles, pagerina kraujo apytaką į odą, išvalo poras ir suteikia odai sveiką spin...
Kosmetiniai moliai, turtingi mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, jau šimtmečius naudojami kaip natūrali kosmetikos priemonė. Jie puikiai valo odą, absorbuoja riebalų perteklių, pašalina odos pleiskanojimą, sudirgimą, paraudimą, padeda pašalinti negyvos oos ląsteles, pagerina kraujo apytaką į odą, išvalo poras ir suteikia odai sveiką spindesį. Kosmetiniai moliai naudojami veido ir kūno kaukėse, losjonuose, kremuose, muiluose (kaip natūralus dažiklis).
Plačiau

MOLIAI Yra 16 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 13 - 16 iš 16 dalykų
 • 2,70 € Yra sandėlyje

  Titano dioksidas (Titanium dioxide) yra natūralus mineralas, plačiai naudojamas kosmetikoje, kaip saulės spindulių barjeras, kuris blokuoja UV spinduliavimą. Tai natūralus neorganinis pigmentas, suteikiantis stiprią apsaugą nuo saulės.

  2,70 €
  Yra sandėlyje
 • 4,50 € Yra sandėlyje

  Violetinis molis gaunamas malant skirtingos rūšies molius ir mineralinius pigmentus. Turtingas silicio dioksidu, kaolinitu bei trupučio mineralinių druskų. 

  4,50 €
  Yra sandėlyje
 • 13,90 € Yra sandėlyje

  Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir absorbcinių savybių. 

  13,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Žaliasis molis yra pati vertingiausia molio rūšis, ypač vertinama dėl priešuždegiminių ir absorbcinių savybių. Giliai valo odą, sugerdamas riebalų perteklių, o išsausėjusias vietas sudrėkindamas. Puikiai tinka mišriai, riebiai odai.

  1,90 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 13 - 16 iš 16 dalykų