ŽALIAS MINERALINIS OKSIDAS, 10g Padidinti

ŽALIAS MINERALINIS OKSIDAS, 10G

Nauja prekė

Žaliasis mineralinis oksidas yra natūralios kilmės mineralas (kosmetinis pigmentas). Šis itin kokybiškas oksidas yra testuotas ir sertifikuotas Ecocert bandymų laboratorijoje. Ypatingas oksido smulkumas leidžia išgauti ypač ryškią spalvą su labai minimaliu oksido kiekiu.

Smulkiau

4,50 €

Apie prekę

Žaliasis mineralinis oksidas yra natūralios kilmės mineralas (kosmetinis pigmentas), dar kitaip vadinamas chromo trioksidu (Dichromium trioxide), gaunamas natūraliai gamtoje susijungus chromui su deguonimi. Vėliau perėjus deginimo, mirkymo, plovimo, filtravimo, džiovinimo, malimo ir mikronizacijos procese, išgaunami itin smulkūs (1-2 mikronų dydžio) žali „milteliai“, pudra. Šis itin kokybiškas oksidas, pasižymintis, kaip labai grynas produktas, yra testuotas ir sertifikuotas Ecocert bandymų laboratorijoje. Ypatingas oksido smulkumas leidžia išgauti ypač ryškią spalvą su labai minimaliu oksido kiekiu. Su šiuo žalios spalvos mineraliniu oksidu išgausite gražią žalią spalvą – nuo šviesiai žalios iki tamsios, o maišant su kitais oksidais ir kitus atspalvius. Žalias oksidas naudojamas muilo gamyboje (gaminat muilą tiek šaltuoju, tiek karštuoju būdu, taip pat gaminant dirbant su muilo baze), kosmetikoje (blakstienų tušas, akių šešėliai, akių pieštukai), kremuose, losjonuose, lūpų priežiūros priemonėse. Gali būti maišomas su kitais mineraliniais pigmentais (pvz., sumaišę su titano dioksidu, gausite šviesiai žalią spalvą, o sumaišę su mėlynu mineraliniu oksidu – žaliai mėlyną vandenyno, turkio spalvą), žėručiu, moliu, ochra.

Oksidas yra netirpus aliejuje ir vandenyje. Geriausia jį tirpinti nedideliame kiekyje glicerino (1g oksido/20g glicerino, jei norite intensyvesnės spalvos – mažinkite glicerino kiekį). Pieš naudojant būtinai gerai suplakite. Ištirpinsite oksidą ir vandenyje, nors jis nepasižymi, kaip tirpus vandenyje (tirpinamas tokiomis pat proporcijomis, kaip ir su glicerinu). Visada išbandykite nedidelį kiekį spalvos tam, kad įsitikintumėte, jog gausite norimą rezultatą. Pradėkite nuo nedidelio kiekio dažo ir lašinkite dažo tol, kol pasieksite norimą spalvos ryškumą. Oksidas yra atsparus šviesai, karščiui. Rekomenduojama laikyti sausai, kambario temperatūroje.

Atsargumo priemonės. Dirbant su oksidu laikykitės saugumo reikalavimų: dėvėkite gumines pirštines ir prijuostę, paviršių ant kurio dirbsite taip pat apklokite nepersigeriančiu užtiesalu, nes oksidas gali dažyti odą, rūbus, paviršius. Laikykite oksidą vaikams neprieinamoje vietoje, saugokite, kad jo niekas nenurytų, neįkvėptų.

MINERALINIAI OKSIDAI MUILO GAMYBOJE. Rekomenduojama naudoti ne daugiau nei 5ml ištirpinto oksido vienam kilogramui muilo (didesnis kiekis gali dažyti muilo putą, tepti rankšluosčius). Turėkite omenyje, kad muilo gamyboje naudojami aliejai turi įtakos muilo spalvai, todėl jei ketinate muilą dažyti oksidu, atkreipkite į tai dėmesį ir pasirinkite tinkamus. Tamsesni aliejais, tokie kaip grynas alyvuogių, avokadų, kanapių aliejus turi stiprų žalią atspalvį, todėl jei, tarkime, planuojate dažyti tokį muilą oranžiniu oksidu, galite patirti visišką fiasko ir vietoje oranžinės spalvos gauti tiesiog „žalsvą murzių“ J. Kita vertus šie aliejai muile ir derinyje su žaliu oksidu, padės jums žalią spalvą paintensyvinti. Taisyklė čia labai paprasta, kuo šviesesni aliejai, tuo jie mažiau įtakos oksido spalvą muile.

 

Sudėtis: 100% mineralinis žalias oksidas.

INCI pavadinimas: CI 77288 (žalias chromo (III) oksidas).

Pakuotė: 10g plastik. indelis.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

ŽALIAS MINERALINIS OKSIDAS, 10G

ŽALIAS MINERALINIS OKSIDAS, 10G

Žaliasis mineralinis oksidas yra natūralios kilmės mineralas (kosmetinis pigmentas). Šis itin kokybiškas oksidas yra testuotas ir sertifikuotas Ecocert bandymų laboratorijoje. Ypatingas oksido smulkumas leidžia išgauti ypač ryškią spalvą su labai minimaliu oksido kiekiu.

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: