RINKINYS MUILUI GAMINTI (BALTA MUILO BAZĖ), 5 DALIŲ

Nauja prekė

23,00 €

Apie prekę

Su šiuo rinkiniu galėsite lengvai pasigaminti 6-8 muiliukus ir jums nereikės sukti galvos, ar visas priemones susipirkote. Tiesiog įsigykite rinkinuką ir mėgaukitės kūryba.
Rinkinį sudaro:
1) 500G baltos muilo bazės;
2) 6 dalių silikoninė muilo formelė (gabaliuko dydis 4.8*4.8*2.5cm, svoris 60G);
3) 50ML glicerino;
4) geltonas mineralinis oksidas, 10G;
5) apelsinų eterinis aliejus, 5ML.
Aukštos kokybės, balta lydoma muilo bazė. Labai gerai lydosi, greitai sustingsta, nerasoja. Lydoma muilo bazė puikus produktas susikurti savo dekoratyvinį muiliuką namų sąlygomis. Dirbti su baze labai lengva ir paprasta.

Supjaustykite muilo bazę nedideliais gabaliukais ir ištirpdykite ją mikrobangų krosnelėje arba vandens vonelėje (neužvirinkite, nes muiliukas rasos). Tuomet įdėkite glicerine išmaišytą mineralinį oksidą (spalvos intensyvumą reguliuokite lašindami pipete), įlašinkite 5-7 lašus mėgstamo eterinio ar aromatinio aliejaus, įdėkite kitų priedų (pvz, žolelių, molio) ir supilkite į pasirinktą formą. Formoje palikite muiliuką stingti apie pusvalandį. Po pusvalandžio galėsite džiaugtis savo muilo gabaliuku.

Sudėtis: Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Disodium Lauryn Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentate, Tetrasodium Etidronate.

Kilmės šalis: Izraelis.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

RINKINYS MUILUI GAMINTI (BALTA MUILO BAZĖ), 5 DALIŲ

RINKINYS MUILUI GAMINTI (BALTA MUILO BAZĖ), 5 DALIŲ

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: